Органічний Біо Інсектицид Тютюнова Пил
Біологічний інсектицид
Пил коричневого кольору
Тютюновий пил застосовують як добриво без будь-якої попередньої підготовки для всіх сільськогосподарських, городніх і тепличних культур.
- Використовують у поєднанні з мінеральними добривами під час перепашування ґрунту в кількості від 20-40 т на 1 га
- Під усі посіви з/х культур ярих і озимових — 2-4 т на 1 га
- Під час саджання плодово-ягідних і декоративних культур — 3-5 кг на одну посадкову яму
- Підготовка газонів — вносять 1-3 кг тютюнового пилу на підготовлений ґрунт, засхрести та полити, після провести загальний посів
- Приготування гірчичних сумішей для декоративно-квіткових рослин у пропорції 1:1:1 з чистим піском і ґрунтом
Коли удобрювати?
Професіонали радять підживлювати культури тютюновим засобом двічі за рік, перед осіннім і весняним спалахом землі. Як саме це робити? Перед розсаджуванням ягідних чагарників або фруктових дерев треба висипати 500 г тютюну на найнижчий низ посадкової ями. До початку кожного перекапування ґрунту потрібно розсіяти 2-4 г пилу на будь-якій кв. м території. Під час розведення квітів у вазонах потрібен ґрунт для заповнення ємностей змішати з тютюновим пилом і піском, вибравши всі складники в рівних частках. Перед початком заснування газонів на садовій ділянці боротьба зі шкідниками проводиться в такий спосіб: до засівання місцевості газонною травою підживлювач треба розсіяти по землі, де формуватиметься газон, а потім перемішати зовнішній шар ґрунту та зробити рясний полив.
Довідка: у полях там, де застосовують севообертовий посів використовувати тютюновий пил раз на 3 роки
Тютюновий пил метод запилювання
Змішати рівними частинами в пропорції 1:1 тютюновий пил із гашеною вапном, вапно можна замінити золою соняшнику.
- Блошки обробляють 2-3 рази через кожні 30-45 днів
- Проти інших шкідників двічі-тричі — через кожен тиждень
- Слизни — 20-30 г на кожен 1 м2
- Лукова муха — 10 г суміші на 1 м2 1 раз на початку червня, другий — іль — серпень
Тютюновий пил кидання димом
Обкурювання димом. Процес відкидання проводять у закритих парниках. Використовують пил із розрахунку 500 г на 1 м2 спалюють на деку або сковороді. Такий метод ефективний проти тлі, білокрилки, трипса.
Обкурювання плодово-ягідних дерев. Цей метод застосовують проти литки та ведмедиці в період окрилення після цвітіння. Обробляють увечері в безвітряну погоду. Кладуть у відро сміття або ж щіпки, підпалюють і коли добре розгориться, насипають у вогонь тютюновий пил. Витрата невеликий — 0,5-1 кг, залежно від розміру саду та кількості дерев. Час продовження окурювання не менш ніж 30 хв. Для бджіл тютюновий дим нешкідливий.
Тютюновий настій
Для приготування настою використовують 400-500 г тютюнового пилу і засинають у тару. Заливають водою в об'ємі 10 л і дають розчину настоятися упродовж двох діб. Отриманий настій необхідно процідити через марлю або матерію для того, щоб у процесі обприскування не забився розпискувач. Також використовують як додатковий компонент прилипач. Настою обприскують:
- Тля
- Медниця
- Трипси
- Гусениця
- Перші личинки пілінгів
- Ціна: 55 ₴